Szkolenie job interview

Chcesz zdobyć lepszą pracę lub otrzymać awans w 2023 roku?

Przyjdź na mój webinar, podczas którego przygotuję Cię do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku.

Jeśli się zapiszesz, nagranie będzie dostępne dla Ciebie do końca dnia, więc możesz obejrzeć je popołudniu lub wieczorem.

Szkolenie będzie transmitowane w czwartek 12.01 o godzinie 10.00

Czyli za:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Przygotuj się solidnie do rozmowy o pracę i zaoszczędź sobie niepotrzebnego stresu.

Dlaczego warto być?

Nauczysz się odpowiadać na najczęściej zadawane przez rekruterów pytania. Na pewno któreś z nich Ci się trafi!

Dowiesz się co zrobić w sytuacji jeśli nie będziesz znać odpowiedzi na zadane pytanie. To będą PRO TIPY, które uratują Cię w najtrudniejszej chwili.

Poznasz techniki, które pozwolą Ci brzmieć po angielsku bardziej naturalnie. A to pozwoli Ci zabłysnąć na tle innych!

Dowiesz się jak zrobić naprawdę dobry SMALL TALK z rekruterem. Spraw, aby rekruter od razu wiedział, że jesteś fajną osobą.

Będziesz lepiej przygotowany do rozmowy kwalifikacyjnej od swoich konkurentów. Czytaj: zmaksymalizujesz szanse na dostanie tej pracy.

Dlaczego możesz mi zaufać w kwestii przygotowania do rozmowy o pracę po angielsku?

1) Jestem TRENEREM języka angielskiego. Uczę tego języka już 13 lat i specjalizuję się w nauczaniu osób dorosłych, dlatego przygotowywanie do rozmów kwalifikacyjnych to dla mnie standard.

2) Jestem ZAŁOŻYCIELKĄ szkoły językowej Inspiro Language Academy. Co miesiąc odbywam od kilku do kilkunastu rozmów kwalifikacyjnych z lektorami, którzy chcą uczyć w mojej szkole. Od początku istnienia szkoły odbyłam takich rozmów już PONAD 400!

3) Swoją wiedzę o dobrym przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku zebrałam w jednym miejscu i napisałam o tym e-booka, ale chcę tę wiedzę jeszcze bardziej rozpowszechniać. Dlaczego? Bo rynek się zmienia i prawdopodobnie o pracę nie będzie tak łatwo jak kiedyś. MUSISZ BYĆ ZATEM KONKURENCYJNA/Y i wypaść na rozmowie o pracę lepiej od Twoich konkurentów. Tyle.

Zdobędziesz przewagę nad innymi

1) Dzięki wiedzy, którą zdobędziesz (i pracy własnej w domu) wejdziesz na rozmowę solidnie przygotowana/y i zrobisz dobre wrażenie. Wyjdziesz z niej z podniesioną głową i wszystkim w końcu powiesz, że Ci dobrze poszło.

2) Wiedza, którą Ci przekażę nie przeterminuje się. Będzie do użycia zarówno na rozmowie o pracę, która odbędzie się jutro jak i na tej, która odbędzie się za 10 lat.

3) Warto uczyć się od praktyków. Nauczę Cię technik i strategii, które są przetestowane i naprawdę się sprawdzają. Spodziewaj się zatem samych konkretów.

W moich szkoleniach z rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku wzięło udział już ponad 2000 osób.
Co o nim mówią?

Do zobaczenia już niebawem!